Özel İlgi

Samsun' da Özel Bir Klinik

2005 yılında Özel İlgi Tıp Merkezi adı altında kurulan sağlık merkezimiz, 21. yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayarak; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle hizmet vermeye başlamıştır.

Bizim için özel olan her bir hastamızın memnun ayrılmasını sağlamaktır. “Hasta memnuniyeti” asla vazgeçemeyeceğimiz hizmet prensibimizdir. Samsun Özel İlgi Tıp Merkezi çalışanları olarak özümüz olan sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve güleryüzlülük ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir.

Vizyon & Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini sürekli aşar ve beklentilerin üzerine çıkarız. Beklentileri ve talebi biz yaratırız. Bütün paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza değer katarız. Güvenilir temellere oturtulmuş iletişim, genel karakterimizdir.

Müşteri memnuniyetini sürekli aşar ve beklentilerin üzerine çıkarız. Beklentileri ve talebi biz yaratırız. Bütün paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza değer katarız. Güvenilir temellere oturtulmuş iletişim, genel karakterimizdir.

Kalite Politikamız

Samsun Özel İlgi Tıp Merkezi

Çağdaş uluslar arası standartlarla desteklenen ve toplam kalite bilinciyle oluşturulmuş işletim ve yönetim sistemini kurmak
Hasta odaklı ve tıbbi etiğe uygun hizmet anlayışından ayrılmadan, her zaman daha iyisi olabileceğimiz inancıyla kendimizi sürekli ölçmek ve iyileştirmek
Organizasyon yapımızı ve kapasitemizi, sürekli değişen ve gelişen sağlık gereksinimlerine göre düzenlemek
Vizyonumuz doğrultusunda, sektörümüzü ve dünyayı yakından izleyerek geliştireceğimiz alanları doğru seçmek
Sektörün diğer üyeleriyle her zaman yakın bir işbirliği içinde olmak ve sektörün gelişimine katkıda bulunmak
Her branşta yüksek teknoloji ve donanıma sahip olmak, bilgimizi ve iletişim gücümüzü arttıracak her türlü bilgi teknolojisinden etkin bir şekilde yararlanmak
En büyük gücümüzün çalışanlarımız olduğunu bilmek, fark yaratan ekiplerle çalışmak, eğitime ve kişisel gelişime yatırım yapmaktır.

Anlaşmalı Kurumlar

Samsun Özel İlgi Tıp Merkezimizin Anlaşmalı Olduğu Kurum ve Kuruluşlar

 • Aviva Sigorta A.Ş. - Axa Sigorta A.Ş. - Başak Emeklilik A.Ş. - Başak Sigorta A.Ş. - Birlik Sigorta A.Ş. - Demir Hayat Sigorta A.Ş. - Demir Sigorta A.Ş. - Doğan Emeklilik A.Ş. - Finans Sigorta A.Ş. Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.
  Özel Sigortalar
 • Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş. - AK Emeklilik A.Ş. Aksigorta A.Ş. - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. - Anadolu Sigorta A.Ş. - Ankara Emeklilik A.Ş. - Ankara Sigorta A.Ş. - Aviva Hayat ve Emeklilik A.Ş.
  Özel Sigortalar
 • Akbank - Albaraka Türk - Bank Asya - Citibank - DenizBank - Finansbank - ING Bank - Garanti Bankası - Halkbank - HSBC - Bank Kuveyt - Türk Şekerbank - TEB - Türkiye Finans - Türkiye İş Bankası - Vakıflar Bankası - Yapı Kredi Bankası - T.C. Ziraat Bankası
  Bankalar
 • Garanti Sigorta A.Ş. - Genel Sigorta A.Ş. - Generali Sigorta A.Ş. - Global Hayat Sigorta A.Ş. - Güneş Sigorta A.Ş. - Güven Hayat Sigorta A.Ş. - Güven Sigorta A.Ş. - HDI Sigorta A.Ş. - Hür Sigorta A.Ş. Işık Sigorta A.Ş. - İhlas Sigorta A.Ş.
  Özel Sigortalar
 • İsviçre Hayat Sigorta A.Ş. - İsviçre Sigorta A.Ş. - Koç Allianz Sigorta A.Ş. - Merkez Sigorta - New Life Yaşam Sigorta - Ray Sigorta A.Ş. - Şeker Sigorta A.Ş. - Teb Sigorta A.Ş. - Tekfen Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. - Yapı Kredi Emeklilik A.Ş. - Yapı Kredi Sigorta A.Ş.
  Özel Sigortalar